Neem contact met ons op

Het adres van ons sportpark is:

De Polder 1
5674 ST, GERWEN
Gemeente Nuenen C.A.
VOORZITTER
Peer Kamsma
06-18858475
AFGELASTINGEN
Niels de Groot / Pim Kuijten
06-51005880 / 06-49692028
SECRETARIS / POSTADRES
Anton Donkers
06-22909719
Contactgegevens
Hoofdbestuur      
Voorzitter Peer Kamsma voorzitter@rkgsv.nl 06-18858475
Secretaris  Anton Donkers secretaris@rkgsv.nl 06-22909719
Ledenadministratie Andy Slaets ledenadministratie@rkgsv.nl 06-30043314
Penningmeester Anthony Paans penningmeester@rkgsv.nl 06-51891136
Wedstrijdsecretaris Bas Engelen wedstrijdsecretaris@rkgsv.nl 06-30888057
Algemene zaken   Dennis Ketelaars activiteiten@rkgsv.nl 06-27411042
Accommodatie Bram Daams accommodatie@rkgsv.nl 06-51747439
Kantinebeheer Pim Kuijten kantinebeheer@rkgsv.nl 06-49692028
       
Jeugdkader Juventud      
Jeugdzaken  Pascal Manders pascalmanders@hotmail.com  06-21581336
Kaderlid activiteiten Sjors Driessen jeugdactiviteitenrkgsv@live.nl 06-20957959
Wedstrijdzaken Patricia Migchels patriciamigchels@hotmail.com 06-30805916
       
Media      
Contactpersoon Andy Slaets ledenadministratie@rkgsv.nl 06-30043314
Contactpersoon Dennis Ketelaars activiteiten@rkgsv.nl 06-27411042
       
Sponsoring      
Contactpersoon Bé van Guldener b.vanguldener@onsnet.nu  
Contactpersoon Jordi Hagedoorn sponsorcommissie.rkgsv@gmail.com 06-46037066
       
Veteranen      
Contactpersoon Noud van de Sande noud@onsnet.nu 06-51675290
Contactpersoon Ton van Mook tonvanmook@onsbrabantnet.nl 06-53872931 
Contactpersoon Cees Smits c.smits@onsnet.nu  
       
Kantine (Evenementen)      
Kantine RKGSV      040-2833389
Kantine beheer Herma Jansen hermajansen@outlook.com 040-2837732
Contactpersoon Pim Kuijten kantinebeheer@rkgsv.nl 06-49692028
       
Stichting vrienden van RKGSV      
Contactpersoon Paul van de Broek vdbroektegelwerken@live.nl 06-22973828
       
Afgelastingen      
1e Contactpersoon Niels de Groot   06-51005880
2e Contactpersoon Pim Kuijten   06-49692028
       
Website      
Webmaster Andy Slaets website@rkgsv.nl  
       
Betalingen RKGSV      
Rabobank Nuenen Rekeningnummer NL46 RABO 01374.06.614  
Contactpersoon  Anthony Paans penningmeester@rkgsv.nl 06-51891136
     

 

b.vanguldener@onsnet.nu