Beste leden,

Vanaf morgen (5 okt) kan er weer gestemd worden voor de Rabo ClubSupport actie. Net zoals andere jaren kun je maximaal 2 stemmen uitbrengen op onze vereniging. Stemmen kan van 5 t/m 25 oktober en gaat vanaf dit jaar wat anders dan andere jaren.

Hoe stemmen?

Gebruik hiervoor je Rabobank app. Log in op de app en ga naar ‘Zelf regelen’ en vervolgens naar ‘Mijn lidmaatschap’ of ‘Lidmaatschap’. Hierna kun je ClubSupport selecteren en vervolgens je stem uitbrengen.

Waarom stemmen?

Het kost je een minuutje van je tijd en levert de club geld op. Kleine moeite om even te stemmen toch? We rekenen op jullie support. Overigens kunnen alle Rabobank klanten hun stem uitbrengen, vraag dus ook je vader, moeder, broer, zus, opa, buurman, buurvrouw, minnaar en/of minnares om hun stem op ons clubje uit te brengen.

LET OP:

We staan geregistreerd als R.K.G.S.V. (en niet RKGSV), let dus op de puntjes.

 


 

Overig nieuws

Speciale boodschap voor onze vrijwilligers

19-12-2020

Frank de Boer bedankt alle...

RKGSV in Kerst en Nieuwjaars periode onder corona

18-12-2020

Beste Groen-Witters, We zijn...

Verlenging contract Jeroen Vermaas

15-12-2020

Jeroen Vermaas verlengt en gaat...

Amateurvoetbal weer stilgelegd

13-10-2020

Premier Mark Rutte heeft...