Gisterenavond bereikte ons het droevige nieuws dat Louis Liebregts op 79 jarige leeftijd is overleden.

Louis was Erelid van onze vereniging en al lid sinds 1966. Hij is jarenlang speler geweest van de lagere elftallen en was tot in zijn latere jaren op donderdag op het trainingsveld te vinden. Het meeverdedigen lukte niet zo goed meer maar het neusje voor de goal was letterlijk en figuurlijk nooit verdwenen. Wanneer je aan Louis denkt dan denk je natuurlijk ook aan de veteranen. Tevens is hij sinds jaar en dag sponsor van onze vereniging geweest.

Als eerbetoon aan Louis zullen alle elftallen vandaag een minuut stilte vooraf aan de wedstrijd houden. Wij wensen familie en vrienden heel veel sterkte in deze moeilijke tijd.

Bestuur RKGSV

louis

 


Overig nieuws

Gerwen en DOSL delen de punten

04-12-2023

Op een slecht bespeelbaar veld...

Nieuwjaarstoernooi & receptie

30-11-2023

Beste leden, supporters en...

Gerwen vergeet zichzelf te belonen

27-11-2023

Het is Gerwen niet gelukt om de...

Matig Gerwen mag nog blij zijn met 1 punt

20-11-2023

Het was zeer pover wat de...